28 maja 2024

Wszystko o SXO

Pozycjonowanie Warszawa to usługa w dalszym ciągu popularna. Jednak obecnie idzie się o krok dalej. Pozycjonowanie Warszawa to jedno, ale usługi należy poszerzyć o SXO. Agencja SXO oferuje nam właśnie taki całościowy pakiet działań, a co za tym idzie korzyści.

SXO jest połączeniem dwóch rodzajów działań. Mowa o SEO oraz o UX. Cel SEO to techniczna optymalizacja strony oraz pisanie treści, aby się pojawiła na możliwie najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania. Z treścią właściwą wyniku kierującego do podstrony odpowiedniej. Dobrze prowadzone pozycjonowanie zagraniczne sprawią, że będzie ona świetnie widoczna w wyszukiwarce oraz przyciągnie sporo użytkowników.

Jednak nawet gdy zadbaliśmy o pozycjonowanie stron okazuje się, że użytkownik na nią wszedł, ale jednocześnie bardzo szybko wyszedł z niej. Nie wykonał żadnej akcji, a tym bardziej żadnej konwersji. Powstaje zatem pytanie: co należy zrobić, aby pozostał na stronie znacznie dłużej? Tu się pojawia właśnie rola UX. Należy w ten sposób zaprojektować stronę oraz jej strukturę, aby czas od samego wejścia na nią, aż po wykonanie konwersji był dla odbiorcy jak najprzyjemniejszy oraz najsprawniejszy.W taki sposób go zachęcimy nie tylko do spędzania na niej sporo czasu, ale także do konwersji. SXO jest połączeniem działań SEO oraz także UX, aby pozyskać ruch i go zamienić an w pełni zadowolonych klientów.

Czym różni się SXO od SEO?

Jak najbardziej te dwa terminy już wcześniej istniały, ale dopiero od pewnego czasu zaczęto zauważać pewnego rodzaju zależności pomiędzy nimi oraz także fakt, że połączenie wszelkich zalet pozycjonowania oraz UX przynosi naprawdę bardzo, ale to bardzo dobre wyniki. Mowa o wielu płaszczyznach: sprzedażowej, technicznej oraz wizerunkowej. SEO to działanie związane z architekturą informacji oraz treściami, a UX się skupia na stronie procesu zakupowego bardziej ludzkiej. Dobra agencja SXO wszystko na wyjaśni i przedstawi, na jakie konkretnie efekty i korzyści możemy liczyć. Będziemy w pozytywnym szoku. https://www.grupa-icea.pl/pozycjonowanie-lokalne/