Trzy kosmetyki idealne na lato

Niezależnie czy urlop spędzamy na Karaibach czy działce, istnieją kosmetyki bez których nie sposób się obejść. Oto trzy najważniejsze :

Wodoodporna mascara

Na co dzień rzadko mamy do czynienia z nagłą pokusą wskoczenia do wody. Co innego latem – nigdy nie wiadomo, kiedy wylądujemy w fontannie, morzu, jeziorze czy basenie. Żeby niczym nie zakłócać letniej beztroski warto zainwestować zawczasu w wodoodporną mascarę, dzięki której o spływający makijaż nie będziemy musiały się martwić na pewno.

Pielęgnacyjna pomadka

Całodzienne kąpiele w morzu, długie spacery i podróże samolotem są dla naszych ust bezlitosne. Aby nie wrócić z urlopu z popękanymi, spierzchniętymi wargami istnieje tylko jedna rada: do wakacyjnej kosmetyczki spakować sprawdzoną, ochronną pomadkę. Najlepiej z filtrem.

Kolorowe lakiery

W ciągu roku nie zawsze wypada nam nosić złoto-fioletowe paznokcie u rąk. Co innego latem – to najlepsza okazja, żeby bez wyrzutów sumienia zaszaleć z kolorami i wzorami. Noszenie letnich sandałów to też idealny pretekst do zabawy z kolorami paznokci u stóp

Więcej porad kosmetycznych można znaleźć na stronie https://blog.esentire.pl/