TonyMoly – jakość ukryta pod ciekawą postacią

Nieraz na półkach sklepowych w drogeriach można spotkać ciekawie wyglądające opakowania. Jedną z firm, która stawia nie tylko na kapitalną jakość swoich produktów, ale również na ich design jest koreańska firma TonyMoly. Opakowania w jakich znajdują się kosmetyki są w stylu słodkim, czyli kawai i cechują się tym, że są niezwykle urocze, kolorowe i mają różne kształty. Sama nazwa TonyMoly to zestawienie ze sobą dwóch słów – pierwsze z języka angielskiego oznacza ,,stylowy”, a drugie z japońskiego to ,,upiększać”. Razem otrzymujemy nazwę ,,Stylowo upiększać”.

Wśród szerokiego asortymentu tej firmy możemy znaleźć nawilżające kremy, sztyfty pod oczy, balsamy, błyszczyki, kremy do rąk, maseczki, perfumy, korektory oraz wiele innych produktów.

Design tych kosmetyków pozwala nie tylko cieszyć oko, ale również w łazience pełnią one funkcję ozdoby. Wśród najciekawszych opakowań możemy znaleźć misie pandy, kształty owoców, coś na wzór kolorowych pingwinków, króliczki, a nawet serię maseczek czy kremów do rąk z wizerunkami pokemonów.

Serdecznie polecam tę markę kosmetyków :).