Paryski Skandal !!

Nie od dziś wiadomo że Jean Paul Gaultier uwielbia szokować. Długo wyczekiwana kompozycja z 2017 roku szokuje tak samo jak sam twórca.Najnowsza kompozycja Jean Paul Gaultier to szyprowo kwiatowe z ogromną dawką słodyczy i seksapilu. SCANDAL!

Jean Paul Gaultier jako pierwszy zamknął zapach w butelkach imitujących kobiecy i męski korpus, ubrał mężczyzn w spódnice, zatarł całkowicie różnice pomiędzy dwoma odmiennymi płciami. 

Scandl !! Cóż tu pisać Twórca idealnie wypowiedział się na temat swojego zapachu…

” Witamy w radosnym i elektryzująco rozpustnym świecie Pigalle!

Jest oczywiście noc. Ciemna, ale kolorowa. Pozwól sobie stracić głowę, pożegnaj się z cnotą! Pozbądź się samokontroli, a odkryjesz wspaniałe uczucie.

W świecie, w którym panuje polityczna poprawność, wywołanie małego skandalu i jednoczesne nawiązanie nowych przyjaźni może być naprawdę zabawne. Wie o tym stateczna pani minister, która w ciągu dnia jest poważną, zaczytaną w dokumentach szefową gabinetu. Ale nocą nasza bohaterka ujawnia swój prawdziwy erotyczny temperament i przeżywa ekscytujące przygody… i właśnie wtedy zostaje sfotografowana w pozycji dość jednoznacznej… co za skandal!”

Historia powstania zapachu jest dość ciekawa. Pigalle opowiada W swoim wywiadzie dotyczącym wspomnień o Paryżu, monsieur Gaultier wspomina piękną rudowłosą modelkę, którą poznał na jakimś pokazie i która pachniała paczulą. Powiedział wówczas: „Ale szok. Nieznane perfumy, które otworzyły drzwi do zakazanego świata. Perfumy zakazanego owocu. Ekscytujące. Każdy zapach jest powiązany z seksualnością – o wiele bardziej niż ubiór” – mówi twórczyni zapachu Daphne Bugey. – I tak, ostatecznie, ów akord miodowo-szyprowy łączy się z erotyzmem i wyrafinowaniem.

Flakon wypełniony pudrowo różowym sercem i szokujący korek z damskimi nogami. Samo opakowanie zewnętrzne pokryte jest aksamitem i mieni się różem.

Kompozycja zapachowa wywołuje ciarki na skórze nic dziwnego i szokującego to przecież nowy zapach od Jean Paul Gaultier .. Scandal!!:)