Nowe auto w atrakcyjnej cenie

Coraz więcej osób decyduje się na zakup własnego wymarzonego auta. Obecnie na rynku znajduje się mnóstwo modeli i marek, które różnią się w zasadzie wszystkim. Bardzo popularne w Polsce są niemieckie samochody np. AUDI, BMW oraz japońskie np. Nissan Toyota. Przy zakupie samochodu wiele osób kieruje się ceną oraz użytecznością auta dlatego coraz więcej osób decyduje się na samochody terenowe. Podczas wybierania naszego nowego samochodu warto zastanowić się, czy nie lepiej wydać troszkę więcej niż na używane auto decydując się na nowe, które z pewnością posłuży nam o wiele dłużej. Nowe auto z salonu https://impwar.pl/ to przede wszystkim duży komfort oraz bezpieczeństwo. Niestety wiele osób sprzedaje auta używane, które są niesprawne i niebezpieczne. Podczas zakupu w salonie możemy mieć pewność, że nasz samochód jest w 100% sprawny i nie posiada żadnych ukrytych wad. Podczas poszukiwań nowego auta warto odwiedzić Salon Nissan Impwar, który oferuje bardzo korzystne ceny nowych aut.

Czemu warto ubezpieczyć auto u dealera?

Podczas zakupu nowego auta trzeba również pamiętać o jego ubezpieczeniu. W tej kwestii nie warto oszczędzać, ponieważ kiedy nasz samochód ulegnie zniszczeniu, możemy mieć problemy z wypłaceniem pieniędzy od niektórych firm ubezpieczających. Podczas zakupu auta w takim salonie jak Impwar warto zapytać o ofertę ubezpieczenia dla naszego nowego auta. Jedną z głównych zalet zakupu ubezpieczenia u dealera jest gwarancja używania jedynie oryginalnych części podczas naprawy. Jest to niezwykle ważne, ponieważ części oryginalne są o wiele trwalsze i bardziej dostosowane do danego modelu auta. Ponadto pakiet ubezpieczenia dealerskiego gwarantuje naprawę w Autoryzowanych Stacjach Obsługi, stałą sumę ubezpieczeń w pierwszym roku oraz promocyjną cenę pakietu. Dlatego najlepiej sprawy ubezpieczenia załatwiać w jednym miejscu bez niepotrzebnych formalności.

Oferta ubezpieczeń

Salon Impwar https://impwar.pl/Ubezpieczenia_,16.html  oferuje pakiet dealerski, który obejmuje OC, AC, NNW, Assistance, lub samo OC na nowe oraz na używane pojazdy. Ta firma gwarantuje oryginalność części, bezgotówkową naprawę w Autoryzowanych Stacjach Obsługi, brak udziału własnego w szkodzie, promocyjną cenę pakietu oraz stałą sumę ubezpieczeń w pierwszym roku.