Nike 5th Element Woman

Długi czas zajmuje znalezienie zapachu perfum, które odzwierciedlają choć w części nasz temperament, czy cechy charakteru. Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o wodzie toaletowej Nike 5th Element Woman, która mnie osobiście zachwyca. Przez wielu jest ona nazywana zapachem kobiety sukcesu. Jak się domyślamy kobietę taką cechuje na pewno silna osobowość oraz wysoka ambicja. Raczej nie określamy jej jako stojącej w miejscu, ale taką, która zawsze jest na topie i jest energiczna.

Początkowo moją uwagę przykuło samo opakowanie, w jakim znajdują się te perfumy. Jako, że lubią klasykę i minimalizm białe kwadratowe pudełeczko z delikatnym, ale wyraźnym i dobrze widocznym napisem nazwy kosmetyku od razu zwróciło moją uwagę. Do tego wyróżniająca się na nim ,,5″ od razu skojarzyła mi się z najwyższą oceną. Ale wiadomo – samo opakowanie to nie wszystko, więc zgłębiłam tajemnice tej wody perfumowanej dalej.

Po otwarciu opakowania w równie minimalistycznej formie ukazał mi się ładny, również biały flakonik. Od razu spodobało mi się to, że Nike zachowało prosty, klasyczny wygląd zgodny z opakowaniem. Moje pierwsze wrażenie po uwolnieniu zapachu wody toaletowej Nike 5th Element Woman było przede wszystkim zaskoczeniem nutami zapachowymi, jakie się z niej wyłaniają. Na start owionął mnie słodki zapach owoców, w których dało się wyczuć truskawkę, malinę i mandarynkę, co przy aktualnej pogodzie przywiało wspomnienie smaku lata, następnie przerodził się on w kwiatowe aromaty, gdzie wyczułam różę mieszającą się z jaśminem oraz lilią. Na sam koniec przyszło zaskoczenie, gdyż zapach paczuli i piżma sprawił, że od razu nabrałam chęci do działania.

Z mojego punktu widzenia woda ta doskonale nadaje się nie tylko na co dzień, ale również na romantyczne wyjścia. Z pewnością jej końcowy zapach napędza do działania, a więc ośmiela nie tylko Ciebie, ale również i osobę, z którą jesteś na randce. Ponadto ma delikatny, przyjemny zapach, który przez długi czas Ci towarzyszy. Zdecydowanie mogę ją, więc polecić zarówno kobietom niezależnym i pewnym siebie, jak i tym o romantycznej duszy.