Kropla Luksusu Od Manny

Firma Manna pochodzi z Węgier. Powstała w 2010r. przez Panią Andrea Varga Darabos, która nazywana jest Mydlana wróżką .Po powrocie ze szpitala Syna Wróżki okazało się że jest uczulony na większość chemii jaka znajduje się w domu. Pani Andrea zaczęła więc tworzyć swoje produkty i dbać o swoją rodzinę i środowisko w sposób naturalny. Tak powstawały produkty Manna.
„W 2013 roku otrzymałam dyplom konsultantki zdrowego stylu życia oraz dyplom ekonomii i marketingu. Od tego czasu, codziennie powiększam swoją wiedzę na temat pielęgnacji skóry bez użycia środków chemicznych. Moim celem jest stworzenie jak najlepszych, naturalnych produktów Manny. To moja pasja, hobby, praca i kariera. „

2018 roku manna wydała Luksusowy eliksir do twarzy.

Eliksir zmniejsza widoczne zmarszczki,zapewnia doskonałe nawilżenie, poprawia kondycję skóry.Nadaje się również do skóry wrażliwej jak i dojrzałej.Sprawi że skóra stanie się po kilku zastosowaniach widocznie jędrniejsza i gładsza.Dodatkowe to idealny wybór jako serum do twarzy na noc. Eliksir sprawdza się w pielęgnacji okolicy oczu i biustu gdyż jest w stu procentach ze składników naturalnych.

Dodatkowym plusem jest to że Eliksir w mgnienia oku wchłania się w skórę a zapach rumianku przyjemnie koi i uspokaja. 

Eliksirem do twarzy napełniliśmy cieszący oczy, różowy flakonik, ozdobiony urokliwymi girlandami z kwiatów. Weź flakonik do ręki, nasyć wzrok jego eleganckim i wysublimowanym kształtem! Flakonik wyposażony jest w praktyczną nakrętkę z pipetą, dzięki której stosowanie eliksiru jest naprawdę dziecinnie proste.

 

 

Zdecydowanie doceniamy i polecamy pełen asortyment kosmetyków jakie posiada manna to produkty tworzone z sercem