Idealny Makijaż z Hakuro

Dużo czynników wpływa na osiągnięcie idealnego makijażu przede wszystkim kosmetyki , które będą o najlepszym składzie i dopasowane do naszej cery. 

Druga ważna rzecz to czym nakładamy makijaż, dobre pędzle do podstawa, tu Marka Hakuro nie ma sobie równych.

Hakuro to jeden z najlepszych producentów pędzli do makijażu. Charakteryzują się minimalistycznym, eleganckim designem – srebrna skuwka umieszczona w czarnym, drewnianym trzonku. Włosie, z którego są wykonane jest miękkie i trwale osadzone w skuwce, co gwarantuje brak gubienia włosia, nawet po myciu pędzla. Trzonek jest odpowiednio wyważony i idealnie pasuje do kształtu ręki.

Marka posiada kilkadziesiąt rodzai pędzli. Każdy z nich ma swoje zastosowanie. Pędzlami z łatwością nałożysz każdy kosmetyk, nawet tych mineralnych. Świetnie sprawdzają się nie tylko w rękach profesjonalistów. Ich pozytywne walory szybko docenią również początkujące użytkowniczki i miłośniczki wizażu. 

Pędzle z łatwością się czyszczą za pomocą  specjalistycznych środków do mycia pędzli,natomiast w ich przypadku jeśli używasz ich jedynie w domu, woda z mydłem w zupełności wystarczy.

Każda pędzlomaniaczka powinna mieć przynajmniej kilka sztuk pędzli Hakuro w swojej kosmetyczce.