Fenomenalna Szczotka Tangle Teezer

Tangle Teezer szczotka, której kształt opracował angielski fryzjer Shaun Pulfrey, podbija świat. 

Na czym właściwe polega jej fenomen?

Shaun Pulfrey zależało na stworzeniu produktu który poradzi sobie bez problemu z włosami ze skłonnością do plątania się lub trudnych do rozczesania. Wymyślił szczotę w której standardowe włosie zamienił na ząbki – elastyczne i bezboleśnie prześlizgujące się wzdłuż włosa. W żaden sposób nie naruszają też one jego struktury. Co ciekawe konstrukcja ząbków o różnej długości podczas czesania masuje skórę głowy co powoduje wzmocnienie cebulek włosa. 

Według jej twórcy, szczotka przeznaczona jest dla każdego: kobiet, mężczyzn, dzieci, posiadaczek włosów prostych i kręconych, długich i krótkich, do czesania włosów tuż po umyciu, a także suchych i łamliwych.

Szczotka Tangle Teezer jest niewielkiego kształtu dzięki czemu dobrze trzyma się w dłoni. Wyprodukowana jest w kilku pięknych soczystych kolorach.
Tangle Teezer dostępna jest w kilku wersjach dostosowanych do potrzeb klienta. 

Produkt cieszy się bardzo dobrymi opiniami, użytkownicy twierdza że bardzo szybko i łatwo rozczesuje się nią włosy, natomiast zauważyłam kilka negatywnych recenzji dotyczącej wersji The Oryginal i jej kształtu. Użytkownicy twierdza iż kształt  szczotki jest nieporęczny i często wypada z ręki podczas czesania. Szczotkę również ciężko wyczyścić. 

Wybór produktów twórcy Shaun Pulfrey  jest tak duży że sprosta wymagania każdej z nas.