Facefitness – Eco Pogromca zmarszczek

Facefitness bezinwazyjna metoda na szybkie pozbycie się zmarszczek i promienną cerą. Zanim zdecydujesz się skorzystać z medycyny estetycznej wypróbuj gimnastykę mięśni twarzy. Naukowcy z Belgi przeprowadzili w tym kierunku szereg badań z wyników których uznał dostarczane przez nich dane za niewystarczające. Z publikacji na łamach styczniowego „Aesthetic Surgery Journal” wynika, że owa skuteczność nie jest wcale potwierdzona.

Trenerzy natomiast zapewniają że kilka minut ćwiczeń przez 30 dni skutecznie wymodeluje Twoją twarz i opóźni proces starzenie. 

Co to właściwie jest Facefitness? 

Jest to nic innego jak gimnastyka mięśni twarzy. Ćwiczenia polegają na napinaniu i rozluźnianiu poszczególnych partii mieśni twarzy wymagają przy tym zwykle łapania lub uciskania fałdów skóry twarzy i robienia różnych min. W tym sposobie najważniejsza jest systematyczność to podobna ona jest tu kluczowa aby osiągnąć sukces gładkiej skór

Promoterem Facefitnessu w polce jest Patrycja Kondracka autorka książki :” Sekret Młodości”, którą zdecydowanie polecam gdy już zdecydujemy się wypróbować ową metodę. 

Autorka krok po kroku wyjaśnia o co chodzi w bezinwazyjnej metodzie i jak skutecznie i poprawnie wykonywać ćwiczenia.

Pomimo że nie ma naukowych dowodów na efektywność metody, naukowcy zgodnie twierdzą że lepiej jest ćwiczyć niż nie. Mowa tu nie tylko o twarzy ale i o całym ciele.