Donnie Karan – Nektar Miłości

Nectar Love od Donnie Karan zapach 2017 roku. Perfumy o orientalno-kwiatowych nutach stworzone z myślą o tym pierwszym szczególnym momencie zauroczenia. Zapach który otoczy Cię uwodzicielskim ciepłem i luksusem miodu i nero. 

DKNY powstało w 1988 r w Nowym Jorku , założycielką marki jest Donna Karana.Najbardziej popularny i istotny element asortymentu Marki stanowią zegarki. Donna od początku dążyła to tego by jej Marka znalazła się na szczycie luksusu, niepowtarzalności i oryginalności. Cel osiągnęła, ale przypłaciła go sprzedażą firmy Louis Vuitton. Obecnie założycielka DKNY oprócz tworzenia nowych zapachów zajmuje się głównie pracami charytatywnymi.

Nectar Love to kusząca kompozycja ucieleśnia rządzące naturą prawo wzajemnego przyciągania. Górna nuta zapachu otwiera się wonią cytrusów, mandarynki,nektarynki i grejpfruta, w połączeniu ze słodką nutą żółtej frezji. W nucie serca poczujemy zapach  jaśminu, konwalii i mirabelki aby otulić się na końcu ciepłą wonią pszczelego wosku , cedru ,wanilii, piżma i neroli. Całe serce perfum zamkniete zostało w ciepło złotym flakonie z niesamowicie uroczy i idealnie odzwierciedlony symbol pszczoły wytłoczonej na zakrętce flakonu.

Rodzące się między dwojgiem ludzi uczucie uchwycili reżyser Gordon von Steiner i ceniona fotograf Cass Bird w kamapni promującej nowy zapach od DKNY. Twarzami kapmanii jest piękna Vanessa Axente i przystojny Paolo Anchisim, a parę oglądamy z perspektywy siedzącej na płatku kwiatu pszczoły.