Baza Pod Cienie Ardeco Eyeshadow Base

Naprawdę dobry produkt wart polecenia.
Spełnia swoją rolę w 100% czyli przedłuża trwałość cieni do powiek, pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że na bazie ArtDeco każde, nawet kiepskie cienie, utrzymają się w nienaruszonym stanie. Sprawdza się nawet w warunkach ekstremalnych, jak tropikalne upały czy morskie fale 🙂
Ponieważ nie używam cieni codziennie, to po około roku baza wyschła, przez co jej używanie stało się nieprzyjemne, gdyż miałam problem z jej równym rozprowadzeniem na powiece.
Poza tym wydajna i co ważne, może jej używać nawet alergik.

Polubiłam ją, choć mam do niej pewne zastrzeżenia. Po pierwsze spełnia swoją podstawową funkcje, utrzymuje i przedłuża trwałość nałożonych cieni. Nie mam jej nic do zarzucenia.
Minusem dla mnie jest mikroskopijne opakowanie. Przy długich paznokciach jest problem z wydobyciem masy. Poza tym przy pierwszej aplikacji zszokowały mnie drobinki mieniące się jak tęcza. Byłam przerażona. Dobrze że po aplikacji cieni nie ma to na nie wpływu.
Lubię też kiedy bazy wyrównują koloryt powieki. Niestety ta jest prawie transparentna więc powieki, jak były tak są brązowe.